1) Відхиліть маятник на відстань 5-6 см від положення рівнова ги та відпустіть його. Виміряйте час,

протягом якого маятник здійснить 20 коливань; визначте період коливань:​

Ответы на вопрос

Отвечает Фоменко Евгений.

Ответ:

1,3

Объяснение:

t = 26

T = t/N = 20/26 = 1,3