Петрик списав 10 сторінок зошита, що становить 5/12 усього зошита. Скільки сторінок у зошиті?


Ответы на вопрос

Отвечает Вальконина Эвелина.

Ответ:

24

Пошаговое объяснение:

10 : \frac{5}{12} = 10 * 12 : 5 = 120 : 5 = 24