5. Два друга домовились зустрітись біля ставка. Вони вирушили на зустріч один одному на

велосипедах. Швидкість одного з них 60км/год, а іншого на 15км/год менше. Чи зустрінуться друзі через 2 години, якщо відстань між ними на початку руху була 215км? 4​

Ответы на вопрос

Отвечает Красінська Оксанка.

Ответ: Ні

Пошаговое объяснение: Перший з друзів за 2 години проїде 60*2=120 км.

Швидкість другого: 60-15=45 км/год. Отже, за 2 години він проїде 45*2=90 км.

Тепер додамо пройдені ними відстані: 120+90=210 км.

210<215, отже, через 2 години друзі не зустрінуться.