5. Обчисліть значення виразу 28а + 12с, якщо а = 4, с = 8.​


Ответы на вопрос

Отвечает Лыхина Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

28*4 + 12*8 = 112+96 = 208