Умова завдання: Відомо, що площа прямокутника 30 прямокутника - числа Також відомо, що довжини

сторiн​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Дарья.

Ответ:

5, 6

Пошаговое объяснение:

S = a * b = площа

S = 5 * 6 = 30