4. Довжини сторiн чотирикутника відносяться як 1 : 3 : 5 : 7. Периметр чотирикутни. ка дорівнює

256. Знайдіть довжини сторiн чотирикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кауфман Игорь.

Ответ:

16, 48, 80, 112

Пошаговое объяснение:

1х + 3х + 5х + 7х = 256

16х = 256

х = 16

1 сторона = 16

2 сторона = 48

3 сторона = 80

4 сторона = 112

Отвечает Симоненко Влад.
Нехай у нас 1 частинка буде х.
1) 1х + 3х + 5х + 7х = 256
1 + 3 + 5 + 7 = 16
256 : 16 = 16
2) 16 * 1 = 16 - 1 сторона
16 * 3 = 48 - 2 сторона
16 * 5 = 80 - 3 сторона
16 * 7 = 112 - 4 сторона