Скільки треба взяти грамів цукру і води, щоб приготувати 300г 15% розчину цукру? Дам 50 балів​


Ответы на вопрос

Отвечает Кожокару Женя.

Пошаговое объяснение:

m (вещества) = m (раствора) × w % / 100 %

m(вещ-ва)=300 × 15 % / 100 % = 45 г

m(воды) = m раствора - m вещества

m (воды) = 300 -45 =255 г