16. У посудині є 30 % - й розчин солі. Скільки кілограмів дистильованої води треба долити до 20 кг

такого розчину, щоб концентрація розчину зменшилась до 10 % ? 17. Свіжі гриби містять за вагою 90 % води, а сухі – 20% води. Скільки треба зібрати свіжих грибів, щоб одержати з них 8 кг сухих грибів ? 18. Змішали 2 літра молока жирністю 6 % і 3 літра молока жирністю 8 %. Яка буде жирність утвореної молочної суміші ?

Ответы на вопрос

Отвечает Васькина Геля.
16. 30/10=3. 20*3=60. 60-20=40 л воды надо долить
17. 90/20=4,5; 4,5*8=36 кг грибов
18. (2*6+3*8)/5=(12+24)/5=7,2% жирность молока