Яка площа круга, якщо довжина кола дорівнює 8π см​


Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Дарья.

Ответ:площа кола дорівнює 16π

довжина кола(L)=2πR=8π =>

R=L/2π=8π/2π=4 див.

S=πR²=π(4)²=16π