У склянці міститься 11 моль води. Обчисліть число молекул води у склянці.


Ответы на вопрос

Отвечает Джелеп Антоніна.

N(H2O) = n(H2O)*N(a) = 11 моль*6,02*10²³ 1/моль = 6,622*10²⁴ молекул.

Ответ : 6,622*10²⁴ молекул воды.