Запишите в виде неправильной дроби число: 4) 2014. 1) 11/1; 2) 321; 12 3) 5- 25


Ответы на вопрос

Отвечает Зубов Дима.

Відповідь:

2014= 2014/1

11/1 це вже неправильний дріб

321= 321/1

12= 12/1

5=5/1

25=25/1

мож поставить як кращу відповідь

Покрокове пояснення: