Розв'яжи задачу. Склади та розв'яжи можливі обернені задачі. Мама купила 4 шоколадні батончики за

ціною 9 грн і 2 коробки печива за ціною 10 грн. Скільки грошей мама заплатила за покупку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ракчеева Юля.

Ответ:

56 грн

Пошаговое объяснение:

9*4=36 грн батончики

2*10=20 грн печиво

36+20=56 грн

Отвечает Камкиа Сара.
9•4=36(грн)-батончики.
2•10=20(грн)-печ.
36+20=56(грн)
Відповідь:56 грн всього мама заплатила за покупку.