Розв"яжи і порівняй задачі. 1) У Яни було 10 грн.Вона купила журнал за 3 грн. Скільки грошей

залишилось у Яни? 2) Яна купила журнал за 3 грн., і в неї залишилось ще 7 грн.Скільки грошей було у Яни?

Ответы на вопрос

Отвечает Баграновская Даша.

Було-10грн
витратила-3грн
залишилося-?

10-3=7(грн)
відповідь: 7 грн залишилось у Яни

витратила-3грн
залишилося-7грн
було-?

3+7=10(грн)
відповідь: у Яни було 10(грн)

первая задача на отнимание, вторая на прибавление.