Тато купив доньці книжку країна мумі-тролів у трьох частинах. За першу частину він заплатив 125

грн, що на 10 грн менше, ніж за другу. Третя частина коштувала на 25 грн більше , ніж друга. Яка вартість усіх трьох частин книжки?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Саша.

Первая книжка стоит 125 гр (по условию)

Вторая на 10 гр больше первой:

125+10=135 гр

Третья на 25 гр больше, чем вторая:

135+25=160 гр

Все вместе будут стоить:

125+135+160=420 гр

Ответ: 420 гривен

Отвечает Асланов Мухаммед.

Ответ:

Відповідь на фото.

Пошаговое объяснение:

Успіхів у навчанні.