8 Есепті шығар. Бөшкені суға толтыру үшін әкесі 7 шелек, ал ұлы дәл сондай 5 шелек су әкелді. Егер

әкесі 16 л су артық әкелген болса, онда әкесі мен ұлының әрқайсысы неше литр су әкелген?​

Ответы на вопрос

Отвечает Катарова Диана.

Ответ:7-5=2

16÷2=8

5×8=40 бала

8×7=56Әке

Пошаговое объяснение: