Для складання моделі літака хлопці підготували 380 деталей. Четверта частина з них металеві,решта

– дерев’яні. Яких деталей більше і на скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Чернышов Илья.

Відповідь:
95 металевих, 285 дерев'яних

Покрокове пояснення:

1) 380 : 4 = 95(мет.)

2) 380 - 95 = 285(дер.)

3) 285 - 95 = 190(разом)

відповідь 95 металевих 285 дерев'яних, дерев'яних на 190 більше ніж металевих