Знайдіть невідомий член пропорції:а)2,4:0,6=х:8б)у:0,2=36:0,1даю 15 балів срочно ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мамонтов Артём.

Відповідь:

a) 2,4/0,6 = x/8

 4/1 = x/8

4x = 8

x = 2.

б) у/0,2=36/0,1

0,1y = 36·0,2

y = 36·0,2·10

y = 72.