Помідорів зібрали в 10 разів більше, ніж огірків. Скільки зібрали помідорів , якщо всього зібрали

55 кг овочів ОЧЕНЬ СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Понимаш Яна.

Ответ: 50 кг

Пошаговое объяснение:

х= огірки

10х = помідори
10х + х=55

11х=55

х=55/11

х= 5
5 кг огірків
10х=10*5=50 кг помідорів