X×(x-10,4)×(x+2)=0 рівняння​


Ответы на вопрос

Отвечает Саликова Алина.

Відповідь:

x = 0, x = 10,4 та x = -2.

Покрокове пояснення:

Для вирішення цього рівняння, спочатку розкриємо дужки та скоротимо його до вигляду:

X × (x-10,4) × (x+2) = 0

Рівняння буде справедливим, коли один з множників на добуток буде дорівнювати нулю. Тому ми маємо наступні два випадки:

x = 0

або

x - 10,4 = 0 або x + 2 = 0

Розв'язуючи першу рівність, ми отримуємо x = 0.

Розв'язуючи другу та третю рівності, ми маємо:

x - 10,4 = 0 => x = 10,4

x + 2 = 0 => x = -2

Отже, розв'язками рівняння є x = 0, x = 10,4 та x = -2.