Катер за течією річки проходить 18 34 км за годину. Швидкість течії річки дорівнює 2 1 4 км/год.

Знайди швидкість катера проти течії річки. СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Матвей.

Відповідь:

18 3/4-2 1/4=16 2/4=16 1/2км/год власна швидкість

16 1/2-2 1/4=16 2/4-2 1/4=14 1/4км/год швидкість проти течії

Покрокове пояснення: