Сторона АВ трикутника АВС дорівнює 62,1 дм що на 19 дм 6 см більше за довжину сторони ВС сторона

АС менша від сторони ВС на 25 см. Знайдіть периметр трикутника ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Нехай Анастасия.

Відповідь: Давайте спочатку переведемо довжину сторони AB з десяткових десяток до сантиметрів, щоб ми могли зручно виконувати арифметичні операції:

62,1 дм = 621 см

Тепер нам потрібно знайти довжину сторони BC.

За умовою, довжина сторони AB на 19 дм 6 см більша за довжину сторони BC, тобто:

AB = BC + 196 см

Також за умовою, довжина сторони AC на 25 см менша за довжину сторони BC, тобто:

AC = BC - 25 см

Ми можемо скористатися цими двома рівняннями, щоб знайти BC. Спочатку замінимо значення AC у першому рівнянні:

AB = AC + BC + 196 см

Тепер замінимо значення AC у другому рівнянні:

AC = BC - 25 см

Тоді ми можемо замінити значення AC у першому рівнянні:

AB = (BC - 25 см) + BC + 196 см

AB = 2BC + 171 см

Тепер ми можемо знайти значення BC, віднімаючи 196 см від AB та ділячи результат на 2:

BC = (AB - 196 см) / 2

BC = (621 см - 196 см) / 2

BC = 212,5 см

Отже, довжина сторони BC дорівнює 212,5 см.