Знайдіть п'ятий член арифметичної прогресії 19; 15; 11 ....


Ответы на вопрос

Отвечает Лисунов Артём.

Ответ:

3

Пошаговое объяснение:

d = 15 - 19 = -4

a5 = 19 + ( 5 - 1 )•(-4)= 19 + 4 • (-4)= 19 - 16= 3