Знайди помилки в рівняннях та виправте їх: 1. CaO+HCl=CaCl2 +H2O 2. H2SO4 + Na2O = Na2SO4+H2 3.

SO3+NaOH=Na2S+H2O 4. MgO+H2SO4=Mg2SO4+H2О

Ответы на вопрос

Отвечает Koon Jim.

Объяснение:

1. CaO+ 2HCl=CaCl2 +H2O

2. H2SO4 + Na2O = Na2SO4+H2

3. SO3+2NaOH=Na2SO4+H2O

4. MgO+H2SO4=MgSO4+H2О