Як розв'язати рівняння:-5х=30;-6х=-8


Ответы на вопрос

Отвечает Заратовская Алёна.

ми ділимо і виходить результат!

другий приклад-6х:(-6)=-8 :(-6)

х=8/6 х=4/3