Обчисліть найзручнішим способом -8·36·5;


Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Дима.

Ответ:

-8*36*5=-40*36=-1440

Отвечает Будович Дима.

Відповідь:

Це ж легко.

Просто 5*(-8) це вийшло -40

36*(-40) це вийшло -1440

Покрокове поснення:

ось воно