УМОЛЯЮЮ СРОЧНО функція- у=5х+2A). -1≤x≤1; Б).2≤x≤7; B). 6≤x≤10; Г). -3≤x≤3; Д). -10≤x≤5. 1). 12 ≤

y ≤37; 2). -13 ≤ y ≤17; 3). -48 ≤ y ≤ 27; 4). - 3≤ y ≤7; 5). 32 ≤ y ≤ 52.​

Ответы на вопрос

Отвечает Малая Настя.
Для розв'язання цієї задачі необхідно підставити кожен із заданих проміжків значень x у вираз у=5х+2 і обчислити мінімальне і максимальне значення y.

А) x=-1: y=5*(-1)+2=-3; x=1: y=51+2=7. Таким чином, -3 ≤ y ≤ 7.
Б) x=2: y=52+2=12; x=7: y=57+2=37. Таким чином, 12 ≤ y ≤ 37.
B) x=6: y=56+2=32; x=10: y=510+2=52. Таким чином, 32 ≤ y ≤ 52.
Г) x=-3: y=5(-3)+2=-13; x=3: y=53+2=17. Таким чином, -13 ≤ y ≤ 17.
Д) x=-10: y=5(-10)+2=-48; x=5: y=5*5+2=27. Таким чином, -48 ≤ y ≤ 27.

Отже, отримуємо наступні відповіді:

Не підходить.
Підходить.
Не підходить.
Підходить.
Підходить.

Добре що батьки знають уркаинский

Можу допомогти людям