Обчисліть значення sin a , якщо tg a = 9/40


Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Маргарита.

Відповідь:

sin=9/41

Покрокове пояснення:

tg протилежний катет/прилеглий

sin протилежний/гіпотенуза

гіпотенуза²=прилеглий²+ протилежний²

гіпотенуза²= 81+1 600=1 681

гіпотенуза =√1 681=41

sin=9/41