сторони деякого трикутника 15 10 20 знайти йому подібного якщо різниця його найбільшої і найменшої

сторони 30 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Тремаскин Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Разность наибольшей и наименьшей сторон данного треугольника:

20-10=10 см

Коэффициент подобия равен: 30/10=3

Стороны подобного треугольника:

15·3=45 см; 10·3=30 см; 20·3=60 см.

Отвечает Сейтханов Ардак.

Для того, щоб знайти подібний трикутник, потрібно знайти співвідношення довжин сторін між вихідним трикутником і шуканим.

За умовою, різниця між найбільшою і найменшою стороною вихідного трикутника дорівнює 30 см, тобто:

20 - 10 = 30

Це означає, що шуканий трикутник має різницю між його найбільшою і найменшою стороною також рівну 30 см.

Знайдемо співвідношення між сторонами вихідного трикутника:

  • Сторона А = 15
  • Сторона В = 10
  • Сторона С = 20

Ми можемо використовувати будь-яку пару сторін для знаходження співвідношення. Наприклад, можна порівняти сторони А та В:

15/10 = 3/2

Тепер можна знайти довжину третьої сторони шуканого трикутника, множачи сторону В на це співвідношення:

10 * 3/2 = 15

Отже, шуканий трикутник має сторони 15, 10 і 15.

Перевіримо, чи справді різниця між найбільшою і найменшою стороною дорівнює 30 см:

15 - 10 = 5

20 - 15 = 5

5 + 5 = 10

Дійсно, різниця між найбільшою і найменшою стороною шуканого трикутника дорівнює 10 см, що є в два рази менше за вихідний трикутник. Таким чином, ми знайшли подібний трикутник зі співвідношенням сторін 3:2.