Основою піраміди є прямокутник зі сторонами 6 см і 8 см. Знайдіть площу бічної поверхні піраміди,

якщо її висота дорівнює 4 см, а всі бічні ребра вільні.

Ответы на вопрос

Отвечает Жулин Никита.

S=(6+8)*2=28см

S=(6+8+4)*2=36cм