На пошиття костюмів дітям з танцювального ансамблю купили 3 сувої червоного атласу й 4 сувої

білого, пол 20 м у кожному. Скільки грошей витратили на покупку, якщо ціна 1 м атласу 89 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Дима.
(3+4)*20=140(м) всего
140*89=12460(гривен)