Допоможіть будь ласка!!! Радіус основи циліндра дорівнює 6 см, а діагональ осьового перерізу - 13

см. Знайдіть висоту циліндра.

Ответы на вопрос

Отвечает Окрашева Байсура.
Основание сечения равна 2R=2*6 cм һ 12 см№ h=√13²-12² =5.   h= 5 см.