Основи трапеції відносяться як 3:5,середня лінія 32 см.Знайти основи трапеуії.


Ответы на вопрос

Отвечает Кнутова Ирина.

Позначимо одну частину за х
Тоді менше основи буде 3х см, а більшу 5х см
Середня лінія трапеції m = (a + b) / 2
Складемо рівняння:
(3х + 5х) / 2 = 32
8х = 64
х = 8

8 * 3 = 24 см - менше основи
8 * 5 = 40 см - більшу основи