Кут АОВ і кут ВОС=суміжні кути. Визначте кут АОВ,якщо кут АОВ-кут ВОС=30*


Ответы на вопрос

Отвечает Трафьяк Маргарита.
Сума суміжних кутів=180 градусів
нехай х - кут АОВ
тоді х-30 - кут ВОС
х+х-30=180
2х=210
х=105 - кут АОВ
105-30=75 - кут ВОС