Сторони паралелограма мають довжину 8 см і 10см , а висота проведена до більшої з них 3 см.Знайти

довжину висоти , проведеної до меншої зі сторін паралелограмма

Ответы на вопрос

Отвечает Gerasimchik Pavel.

a=8; b=10; h_b=3

Площа паралелограма дорівнює добутку його сторони на висоту, проведену до цієї сторони

Площа паралелограма дорівнює

S=b*h_b=10*3=30кв.см

Друга висота дорівнює

h_a=\frac{S}{a}=\frac{30}{8}=3.75 см