Сторони прямокутника дорівнюють 15 і 20 см. Знайдіть діагональ прямокутника?


Ответы на вопрос

Отвечает Koksharov-Kim Igor.
Діагональ прямокутника ділить його на два прямокутних трикутника, в яких сторони прямокутника - катети, а діагональ - гіпотенуза.
Теорема Піфагора: У прямокутному трикутнику сума квадратів катетів дорівнює квадрату гіпотенузи.
Значить:
діагональ^2 = 15^2+20^2
діагональ^2 = 225+400
діагональ^2 = 625
діагональ = 25 см

Отвечает Петровскова Анастасия.
По теореме Пифагора:
d=√a²+b²=√15²+20²=√225+400=√625=25  см