Чи різні вектори AB CD якщо А(-3;4), B(0;9), C(-2;1), D(1;6)


Ответы на вопрос

Отвечает Франк Олег.

Ответ:

Ні

Объяснение:

Для визначення чи є вектори AB і CD різними, вам потрібно обчислити ці вектори та порівняти їх. Вектор AB обчислюється як різниця координат точок B і A:

AB = (0 - (-3), 9 - 4) = (3, 5)

Вектор CD обчислюється як різниця координат точок D і C:

CD = (1 - (-2), 6 - 1) = (3, 5)

Отже, вектори AB і CD однакові