Сторони трикутника відноситься як 10 : 8 :5, а різниця найбільшої і найменшої сторін дорівнюс 60

см. Знайти довжину найбільшої сторони трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Mosiychuk Ivan.

Дано:

АВ:ВС:АС=10:8:5

АВ-ВС=60см

Знайти: АВ-?

Нехай АВ=10х, ВС=8х, АС=5х, тодi:

АВ>ВС>АС

10х-5х=60

5х=60

х=60÷5

х=12

АВ=12×10=120(см)

Вiдповідь: АВ=120см.