. Один кут трикутника дорівнює 68°, а градусні міри двох інших кутів відносяться як 1:6. Знайти

невідомі кути трикутника. Сторони трикутника відносяться як 3:5:7, а різниця найбільшої і най- меншої сторін дорівнює 20 см. Знайти довжину найбільшої сторони трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Илья.

Ответ:

Чему равны 2 угла треугольника?

180-68=112 градусов

1+6=7 частей

Одна часть равна

112:7=16

<2=16 градусов

<3=16•6=96 градусов

Стороны треугольника

7-3=4 части

Одна часть равна

20:4=5 см

Одна сторона 5•3=15 см

Вторая 5•5=25 см

Третья 5•7=35 см

Можно углы узнать через Х

Х+6Х=112

7Х=112

Х=16

<2=16 градусов

<3=16•6=96 градусов

Объяснение: