Знайти відстань між точками А1; 2) і В(-3;4).​


Ответы на вопрос

Отвечает Верезуб Яна.

Ответ:

|AB|=2\sqrt{5} единиц

Объяснение:

|AB|=\sqrt{(1-(-3))^2+(2-4)^2}=\sqrt{4^2+(-2)^2}=\sqrt{16+4}=\sqrt{20}=2\sqrt{5}