дано точки А(2;3) і В(8;11) знайдіть координати точки И, яка ділить відрізок АВ у відношенні 1:3

рахуючи від точки В​

Ответы на вопрос

Отвечает Иринка Иринка.

Відповідь:

Пояснення:

2+(8-2)×2/=6

3+(11-3)×2/3=3+5 1/3=8 1/3

И(6 , 8 1/3)