знайдіть координати точки яка ділить відрізок mk у відношенні 3:1 рахуючи від точки M якщо

M(3;-5;1) K(-1;7;5)

Ответы на вопрос

Отвечает Заєць Аліна.

Ответ:

(0;4;4)

Объяснение:

(3+1)/4=1

(5+7)/4=3

(5-1)/4=1

так что (-1+1;7-3;5-1) = (0;4;4)