Довжина сторони AB паралелограма ABCD дорівнює 10 см, а його периметр -60 см. Визначте довжину

сторони ВС? 1.252.403.204.50​

Ответы на вопрос

Отвечает Кирилова Екатерина.

Объяснение:

Р=2(АВ+ВС)

60=2(10+ВС)

60=20+2ВС

2ВС=60-20

2ВС=40

ВС=20

Ответ : 3 ) 20