СРОЧНО, ОЧЕНЬ Знайдіть периметр трикутника якщо його сторони пропорційні числам 3, 5, 6 і

найбольшая середня лінія дорівнює 24 см ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Константин.

24 см, 40 см, 48 см

Объяснение:

Найбільша середня лінія знаходиться навпроти найбільшої сторони.

Тому середня лінія, яка дорівнює 24 см знаходиться навпроти сторони, яка пропорційна числу 6

Середня лінія трикутника дорівнює: протилежну сторону поділити на 2

Тому сторона, яка пропорційна числу 6 дорівнює: 24*2= 48 см

Тепер знайдемо, скільки см у 1 частині з пропорції: 48:6 = 8 см

Тому сторона, яка відноситься до числа 3, дорівнює: 3*8 = 24 см

А сторона, яка відноситься до числа 5 дорівнює: 5*8 = 40 см