Обчисліть площу прямокутної трапеції, більша основа якої дорівнює 32 с,а бічні сторони дорівнюють 9

см і 15 см

Ответы на вопрос

Отвечает Маяковская Вика.

Ответ:

234 см²

Объяснение:

Дано: КМРТ - трапеція, МК⊥КТ, МК=9 см, КТ=32 см, РТ=15 см. Знайти S(КМРТ).

Проведемо висоту РН.

Розглянемо ΔРТН - прямокутний.

За теоремою Піфагора ТН=√(РТ²-РН²)=√(225-81)=√144=12 см.

КН-32-12=20 см;  МР=КН=20 см.

S=(МР+КТ):2*РН=(32+20):2*9=234 см²