Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 208 см, бічна сторона відноситься до основан як 6:4

Знайдіть сторони цього трикутника 1.Можно пожалуста скласти з Нехай

Ответы на вопрос

Отвечает Белов Андрей.

Ответ:

Нехай бічна сторона відноситься до основи як 6х та 4х тоді:

6х+6х+4х=208

16х=208

х=13

6*13=78° - бічні сторони

4*13=52° основа