Знайти площу прямокутника сторони якого =4 см і 7см


Ответы на вопрос

Отвечает Городецкая Катя.

Ответ:

28 cm^{2}

Объяснение:

Площа прямокутника знаходиться за формулою:

S = a * b

де а - довжина, а b - ширина. В нас це a = 7, b = 4. Тобто, площа нашого прямокутника дорівнює:

S = 7 * 4 = 28 cm^{2}

Отвечает Талгатов Айдын.

Ответ:

28см²

Объяснение:

1)4*7=28см²

всім вдалого дня