1. визначте вид трикутника два кути якого дорівнюють 35° і 55° 2. чи існує трикутник зі сторонами

8см, 5см і 11 см? 4. знайти кути між прямими що перетинаються якщо сума двох з них довівнює 140°.5. один із суміжних кутів становить 20% від іншого. Знайти ці кути.6. одна сторона трикутника у 3 рази менша за третю. Знайти сторони трикутника, якщо його периметр дорівнює 32°. допоможіть будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Рязгис Егор.

Ответ:

1. 180(35+55)=90 трикутник прямокутний

2. сума менших двох сторін трикутника повинна бути більшою за третю 8+5=13 існує

4.140:2=70

180-70=110