Гіпотенуза трикутника дорівнює 10см, а катет дорівнює 6см.Знайти площу трикутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Усманов Даниял.

Відповідь:

я не знаю(

Пояснення:

Отвечает Иванов Паша.

Ответ:

24см²

Объяснение:

За теоремою Піфагора знайдемо другий катет.

√(10²-6²)=√(100-36)=√64=8см

Площа прямокутного трикутника дорівнює половині добутку двох катетів.

S=1/2*6*8=24см²