За три дні туристи пройшли 70 км. За другий день вони пройшли на 6 км більше, ніж за перший, а за

третій − у 2 рази більше, ніж за перший. Яку відстань пройшли туристи за перший день? умаляю

Ответы на вопрос

Отвечает Темирхан Мухамедияр.

Відповідь:

1 день - х                     )

2 день - х+6                )  70 км

3 день - 2х                  )

___________________________________________________

х+х+6+2х=70

4х+6=70

4х=70-6

4х=64

х= 64:4

х=16(км)- 1 день;

16+6=22(км)- 2 день;

16*2=32(км)- 3 день;

Пояснення:

Надіюсь помогла) UwU +

Перевірка: 32+22+16=70км