Сторони трикутника дорівнюють 7 см,11 см і 10 см. Тоді площу трикутника можна обчислити так:


Ответы на вопрос

Отвечает Чайка Александра.

Відповідь:

14√6 см²

Розв'язання:

За формулою Герона:

S∆=√(p(p-a)(p-b)(p-c));

p=(a+b+c)/2=(7+11+10)/2=28/2=14см пів-периметра.

S∆=√(14(14-7)(14-11)(14-10))=√(14*7*3*4)=√(7*2*7*3*4)=

=7*2√6=14√6 см²